O nas

Nasza firma zajmuje się pielęgnacją drzew i terenów zielonych od 26 lat. Nasza wiedza i doświadczenie sprawiają, że nasi klienci są zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Zapewniamy terminowe i rzetelne wykonanie każdego zlecenia. Architektura zieleni to nasza pasja.

Na swoim koncie mamy zabiegi pielęgnacyjne na ponad 1200 drzew pomnikowych. Gwarantujemy doskonałą rewaloryzację zabytkowych parków. Nasze prace wykonujmy w rezerwatach przyrody, parkach narodowych oraz krajobrazowych.

Nam można zaufać – zapewniamy najwyższe standardy, a nasza marka jest znana i ceniona w branży.

W naszej ofercie znajdują się kompleksowe usługi dotyczące rewitalizacji terenów zielonych. Zajmujemy się parkami, ogrodami i wszystkimi terenami, jakie potrzebują profesjonalnej interwencji. Zapewniamy satysfakcję i zadowolenie naszym klientom – dbamy o każdy, nawet najmniejszy element powierzchni zielonej, przywracamy rośliny do życia i sprawiamy, że tereny zielone na nowo zachwycają swoim pięknem i bujną roślinnością.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia, działamy również na trudnym terenie.